Szkolenie BHP Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby

KONTAKT

Zielona Góra - Dodane przez biuro135 (osoba prywatna) -

Szkolenie BHP Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby

Pełna treść ogłoszenia Szkolenie BHP Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu e-learning pt: "Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby ".

CEL SZKOLENIA

Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodowego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy. Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

ADRESACI SZKOLENIA
Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy i osób wykonujących zadania tej służby.

PROGRAM SZKOLENIA
-Wybrane akty prawne
-Zagrożenia czynnikami w pracy
-Stanowisko biurowe
-Postępowanie w razie wypadków
-Metodyka bhp
-Szkolenia bhp
-Kontrola i nadzór bhp

CZAS TRWANIA SZKOLENIA
Szkolenie dostępne jest przez okres 14 dni od momentu jego aktywacji. Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 32 h zajęć dydaktycznych prowadzonych w formie szkolenia stacjonarnego.

MIEJSCE SZKOLENIA
Szkolenie dostępne jest 24 h na dobę.na platformie szkoleń e-learningowych akademia.julamedia.pl, a dzięki temu, że szkolenie jest on-line każdy z uczestników decyduje o tym kiedy i ile czasu poświęci na jego zrealizowanie.
Zapewniamy dostęp do materiałów dodatkowych, a także wsparcie merytoryczne i pomoc techniczną na każdym etapie szkolenia.


Po prawidłowym ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje imienne zaświadczenie ukończenia szkolenia.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU?
-Aktualizacja wiedzy w zakresie najnowszych metod oceny ryzyka zawodwego, metodami i technikami prowadzenia szkoleń w zakresie bhp oraz nowelizacją prawa pracy.
-Zasady dokumentowania i sprawozdawczości wypadków w miejscu pracy. Przykłady praktycznego organizowania przedsięwzięć mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników w zakładzie pracy. Pracownicy służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
-Pracodawca zyskuje profesjonalnie przeszkolonego pracownika-doradcę, którego wiedza praktyczna wspomaga globalne kształtowanie (zakład pracy) bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kształtuje pożądane zachowania personelu w środowisku pracy.

KOSZT
Koszt szkolenia to 159 zł brutto / osoba.

GRATIS do szkolenia! 3 m-ce konsultacji w zakresie BHP.

ZAPISY

julamedia.pl
Dział szkoleń tel 792 794 008 ( pn-pt 8.30-16.30)

Nie czekaj! Zdobądź praktyczną i przydatną wiedzę już dziś!

Mapa Zielona GóraProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Szkolenie BHP Pracownicy Służby BHP i osoby wykonujące zadania tej służby ,159 zł


Polecane, ciekawe strony z Zielonej Góry. Prowadzisz serwis o Zielonej Górze lub zwiazany z Zielona Góra - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę CEC Efekt !Zobacz stronę TwójPasaż.pl - Zieloogórski Sklep internetowy !Zobacz stronę Serwis informacyjny Zielonej Góry !Zobacz stronę Zielonogórski Portal Internetowy !Zobacz stronę Urząd Miasta Żielona Góra !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zielona Góra City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zielonej Góry: Świebodzin ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Międzyrzecz ogłoszenia bezpłatne - Bolesławiec ogłoszenia - Leszno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zielona Góra City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj