Specjalista ds. Sprzedaży Kredytów, umowa o pracę

KONTAKT

Zielona Góra - Dodane przez Enterprise Investment (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Sprzedaży Kredytów, umowa o pracę

Miejsce pracy: ZIELONA GÓRA lub GŁOGÓW
Nr ref.: spec/ ZIELONA GÓRA lub GŁOGÓW

Opis stanowiska:
- sprzedaż produktów finansowych;
- realizacja planów sprzedażowych;
- praca w sympatycznym zespole młodych specjalistów.

Oferujemy:
- umowę o pracę po okresie próbnym;
- profesjonalne szkolenia;
- pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, kartę MultiSport);
- niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy);
- perspektywy rozwoju, karierę menedżera;
- współpracę opartą na wzajemnym partnerstwie.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w branży finansowej;
- wykształcenie minimum średnie;
- umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

Jeśli jesteś energiczną oraz ambitną osobą, wierzysz w swoje możliwości i wytrwale dążysz do celu, wyślij swoją aplikację (podając w tytule numer referencyjny ogłoszenia) na adres:

kariera(małpa)eiglobal.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia

Mapa Zielona GóraProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Sprzedaży Kredytów, umowa o pracę

Polecane, ciekawe strony z Zielonej Góry. Prowadzisz serwis o Zielonej Górze lub zwiazany z Zielona Góra - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Żielona Góra !Zobacz stronę Zielonogórski Portal Internetowy !Zobacz stronę CEC Efekt !Zobacz stronę TwójPasaż.pl - Zieloogórski Sklep internetowy !Zobacz stronę Serwis informacyjny Zielonej Góry !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zielona Góra City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zielonej Góry: Świebodzin ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Międzyrzecz ogłoszenia bezpłatne - Bolesławiec ogłoszenia - Leszno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję