Murarze Klinkierowi

KONTAKT

Zielona Góra - Dodane przez (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Murarze Klinkierowi

Euro-Solutions Agencja Pracy o numerze licencji 6453 świadczy kompleksowe usługi w zakresie doboru i rekrutacji pracowników.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Murarz klinkierowy

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Minimalne doświadczenie : od 3 do 5 lat
Wykształcenie Zasadnicze zawodowe

Opis stanowiska pracy:
praca z masą zdobniczą (np. 188x 88x 55 cm ) cegłą klinkierową przy elewacjach,
niezbędna znajomość przygotowania zapraw,
prace wymagające samodzielności i staranności wykonania,
murowanie ścian działowych i zewnętrznych z pustaków, cegły i bloczków betonowych,

Oferujemy :
legalną pracę na terenie Belgii
wynagrodzenie płacone w EURO zawsze na czas do 15 następnego miesiąca przelewem
na wskazane konto bankowe
pomoc w załatwieniu wszelkich formalności (druki A-1, limosa, itp.) oraz pomoc
w zakwaterowaniu i zameldowaniu
kontrakt na czas od 3 miesięcy do roku z możliwością przedłużenia
zatrudnienie w Polskiej firmie co oznacza (dla osób zatrudnionych na umowę zlecenie):
opłacanie stawek ZUS (emerytalne, zdrowotne, chorobowe na życzenie), praca za granicą zalicza
się do emerytury, pracownik posiada wszelkie korzyści i należności płynące z takiej formy
zatrudnienia (zasiłki, lata pracy itp.),
pomoc koordynatora na miejscu w Belgii.

Wymagania :
komunikatywna znajomość języka francuskiego, niemieckiego, niderlandzkiego lub angielskiego
(warunek konieczny!)
kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym murowaniu,
umiejętność murowania z pustaków i bloczków betonowych,
duże doświadczenie w murowaniu z cegły klinkierowej,
umiejętność wykonania szalunków,
umiejętność rozmierzenia warstw cegły i pustaków,
brak nałogów alkoholowych,
umiejętność czytania planów budowlanych i rysunków technicznych,
umiejętność pracy w grupie,
dobre nastawienie do pracy,
prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną.

W temacie prosimy wpisać Murarz klinkierowy.
CV ze zdjęciem zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, proszę wysyłać drogą mailową w załączniku.

Mapa Zielona GóraProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Murarze Klinkierowi

Polecane, ciekawe strony z Zielonej Góry. Prowadzisz serwis o Zielonej Górze lub zwiazany z Zielona Góra - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta Żielona Góra !Zobacz stronę TwójPasaż.pl - Zieloogórski Sklep internetowy !Zobacz stronę Zielonogórski Portal Internetowy !Zobacz stronę CEC Efekt !Zobacz stronę Serwis informacyjny Zielonej Góry !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zielona Góra City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zielonej Góry: Świebodzin ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Międzyrzecz ogłoszenia bezpłatne - Bolesławiec ogłoszenia - Leszno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję