Kasjerka w markecie w Zielonej Górze- praca dorywcza!

KONTAKT

Zielona Góra - Dodane przez k.baumgart (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kasjerka w markecie w Zielonej Górze- praca dorywcza!

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. - Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231, poszukuje Kasjerek i Kasjerów do marketu w Zielonej Górze.

KASJER/ SPRZEDAWCA
lokalizacja: Zielona Góra

Zakres obowiązków:
-Obsługa kasy fiskalnej,
-Dbanie o porządek na stanowisku,
-Profesjonalna Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:
- Aktualna książeczka Sanepidu(WARUNEK KONIECZNY)
- Dyspozycyjność w godzinach otwarcia marketu pon- nd od 08:00-21:00,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Zaangażowania i motywacja do pracy,

Oferujemy:
- Konkurencyjna stawka godzinowa
- Możliwość pracy w wybrane dni (poniedziałek niedziela)
- Umowa o dzieło
- Praca zmianowa między godz. 8:00- 21:00

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Mapa Zielona GóraProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kasjerka w markecie w Zielonej Górze- praca dorywcza!

Polecane, ciekawe strony z Zielonej Góry. Prowadzisz serwis o Zielonej Górze lub zwiazany z Zielona Góra - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis informacyjny Zielonej Góry !Zobacz stronę CEC Efekt !Zobacz stronę Urząd Miasta Żielona Góra !Zobacz stronę Zielonogórski Portal Internetowy !Zobacz stronę TwójPasaż.pl - Zieloogórski Sklep internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zielona Góra City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zielonej Góry: Świebodzin ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Międzyrzecz ogłoszenia bezpłatne - Bolesławiec ogłoszenia - Leszno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję