Darmowe kursy AutoCAD, 3ds MAX, Autodesk INVENTOR, Audytor Ekologiczny wg normy ISO 14001, etc.

KONTAKT

Zielona Góra - Dodane przez wykwalifikowanekadry (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Darmowe kursy AutoCAD, 3ds MAX, Autodesk INVENTOR, Audytor Ekologiczny wg normy ISO 14001, etc.

Firma JMM Mariusz Lewandowski zaprasza na bezpłatne, certyfikowane szkolenia z narządzi informatycznych do projektowania w systemie CAD oraz wewnętrznego audytu ekologicznego realizowane w ramach projektu Wykwalifikowane kadry lubuskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w szkoleniach jest BEZPŁATNY w ramach pomocy de minimis. Projekt jest w 100% dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.
Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych na umowę o pracę w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach budowlanych w województwie lubuskim, z zakresu przeprowadzania wewnętrznych audytów ekologicznych i wykorzystywania narzędzi informatycznych do projektowania.
Oferujemy (2-, 3- lub 6-dniowe) szkolenia z zakresu:
-AutoCad;
-Revit Architecture;
-3ds MAX;
-Revit Structure;
-Autodesk Inventor;
-AutoCad Civil 3d;
-Autodesk Robot;
-Audytor Ekologiczny wg normy ISO 14001.

Terminarz aktualnych szkoleń zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Ramowy program szkolenia AUDYTOR EKOLOGICZNY WG NORMY ISO 14001:
-Podnoszenie świadomości ekologicznej;
-Terminologia, wytyczne, funkcja i rola audytora ekologicznego;
-Prawo krajowe i wspólnotowe w zakresie ochrony środowiska;
- Model ISO 14001 - wymagania i wytyczne stosowania;
-Zasady przeprowadzania audytu ekologicznego.
Ramowe programy pozostałych szkoleń z grupy CAD znajdują się na stronie internetowej firmy PROCAD. Każde szkolenie zakończy się egzaminem i wydaniem certyfikatu, który będzie poświadczał nabycie uprawnień i kwalifikacji w zakresie tematycznym szkolenia.
Uczestnicy szkoleń z narzędzi do projektowania, którzy uzyskają pozytywny wynik z egzaminu otrzymają certyfikat: Certificate of Completion Autodesk
Certyfikat dla uczestników szkoleń AUDYTOR EKOLOGICZNY WG NORMY ISO 14001 będzie potwierdzał przeszkolenie z zakresu przeprowadzania wewnętrznych audytów ekologicznych w przedsiębiorstwie.
Metodologia nauczania oparta będzie o zajęcia teoretyczne - wykład, i zajęcia praktyczne - warsztaty komputerowe. Grupy szkoleniowe liczą średnio 10 os. Szkolenia organizowane są na terenie całego województwa.
Warunkiem ukończenia szkolenia jest min. 80% obecności i pozytywny wynik egzaminu.
W ramach szkoleń mają Państwo zagwarantowane:
-Wykwalifikowaną kadrę wykładowców;
-Stanowiska komputerowe;
-Materiały szkoleniowe;
-Opłacenie kosztów egzaminu;
-Wyżywienie;
-Nocleg dla dojeżdżających.
Beneficjentami projektu mogą zostać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa (MMŚP):
-prowadzące działalność gospodarczą w branży budowlanej bądź pokrewnej (PKD 2007, Sekcja F i pokrewne),
-posiadające jednostkę organizacyjną na terenie woj. lubuskiego,
-delegujące swoich pracowników na szkolenia.

Do projektu przystąpić mogą wyłącznie przedsiębiorstwa, które do ogłoszenia konkursu (tj. do 02.04.2013r.) nie korzystały ze wsparcia szkoleniowego w ramach EFS w latach 2007-2012.
Ze względu na warunki rekrutacji do projektu przyjmowane będą osoby:
-zatrudnione na podstawie umowy o pracę,
-zamieszkujące na terenie woj. lubuskiego,
a w szczególności:
-kobiety,
-z wykształceniem co najwyżej średnim,
-osoby powyżej 50 r.ż.
Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Mapa Zielona GóraProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Darmowe kursy AutoCAD, 3ds MAX, Autodesk INVENTOR, Audytor Ekologiczny wg normy ISO 14001, etc. ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Zielonej Góry. Prowadzisz serwis o Zielonej Górze lub zwiazany z Zielona Góra - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Zielonogórski Portal Internetowy !Zobacz stronę Urząd Miasta Żielona Góra !Zobacz stronę TwójPasaż.pl - Zieloogórski Sklep internetowy !Zobacz stronę CEC Efekt !Zobacz stronę Serwis informacyjny Zielonej Góry !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zielona Góra City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zielonej Góry: Świebodzin ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Międzyrzecz ogłoszenia bezpłatne - Bolesławiec ogłoszenia - Leszno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zielona Góra City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj